al. Marcina Kromera 25 C

51-169 Wrocław

tel. 697 181 613

tel. 733 190 120

      

gabinetfemininity@gmail.com

Fotoodmładzanie - BTL Exilite IPL

TOP 6 Naszych zabiegów

Termolifting - BTL Exilis Elite

Trwała depilacja laserowa - BTL Exilite IPL

Fala akustyczna - BTL X - Wave 

STOP wypadaniu włosów -  DR CYJ Hair Filler

Drenaż limfatyczny - BTL 6000 LYMPHASTIM

Social media:

Copyright 2022 FEMININITY Terapie Medyczne

All Rights Reserved

KONTAKT

v       Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu ?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Mogą być widoczne ślady wkłuć pojawiające się po zastosowaniu techniki depozytowej.  Zmiany te znikają jednak w ciągu około 2 dni od momentu wykonania mezoterapii igłowej. Zabieg jest bezpieczny. Skóra zwykle goi  się ok. 1 dzień, ale już po kilku godzinach ustępuje zaczerwienienie.

BTL Exilite IPL 

CEL ZABIEGU

trwałe usunięcie owłosienia

rozjaśnienie skóry

redukcja stanów zapalnych mieszków włosowych

łagodzenie podrażnień

v       Jaka metoda depilacji jest wskazana pomiędzy zabiegami BTL EXILITE IPL?

W czasie trwania całej serii dozwolone jest jedynie korzystanie z jednorazowej maszynki. Przynajmniej na miesiąc przed planowanym zabiegiem  należy zrezygnować z depilatora, wosku oraz pęsety.

v       Jakie są zalecenia po zabiegu?

Do 24 godzin po zabiegu zaleca się unikać kąpieli w chlorowanej wodzie. Nie wolno wykonywać peelingów oraz stosować w miejsce zabiegu preparatów na bazie alkoholu. Należy pamiętać  aby nie wystawiać skóry na promieniowanie słoneczne nie korzystać z solarium, sauny oraz wskazane jest stosowanie kremów z wysokim filtrem (SPF 30,50).

v       Ile zabiegów zaleca się wykonać oraz w jakiej częstotliwości?

Zalecamy wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 5-6 tygodniowych. Znaczne wydłużenie lub skrócenie czasu między kolejnymi wizytami może wyraźnie obniżyć efektywność fotoepilacji. Po zakończeniu serii, w celu podtrzymania osiągniętych efektów zabiegowych zaleca się raz na jakiś czas (średnio co pół roku/rok) wykonanie zabiegu przypominającego.

v       Kiedy widoczne są efekty?

Zauważalny efekt jest już po jednym zabiegu! Jednak, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty terapii zaleca się wykonać serię 4 - 6 zabiegów.

v       Jakie uczucie towarzyszy podczas zabiegu?

Odczucia towarzyszące depilacji  zależne są od wrażliwości Klienta, lokalizacji owłosienia, gęstości i grubości włosów.  W miejscu zabiegu  można odczuwać delikatne ukłucia lub szczypanie (w momencie wypuszczenia wiązki światła ). BTL EXILITE IPL wyróżnia system bezkonkurencyjnego miejscowego chłodzenia do -10 C°. Głowica wyposażona  w technologię chłodzenia jest gwarancją komfortu  podczas zabiegu, przy zachowaniu maksymalnej efektywności i bezpieczeństwa Klienta.

FAQ

Przeciwwskazania

 

 • wirusowe, bakteryjne lub grzybicze choroby skóry

 • choroby nowotworowe

 • ciąża i karmienie piersią

 • choroby autoimmunologiczne

 • otwarte rany, przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym

 • opalenizna - powstała na skutek słońca, solarium, samoopalacza – na 4 tygodnie przed planowaniem zabiegu

 • stosowanie antybiotykoterapii - na 14 dni przed planowanym zabiegiem

 • przyjmowanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp) – na 7 dni przed zabiegiem

 • epilepsja

 • nadciśnienie (nieleczone lub nieunormowane)

 • zabiegi złuszczające w miejscu zabiegowym

 • metalowe implanty w miejscu poddawanym zabiegowi

 • rozrusznik serca

Wskazania

 

 • nadmierne owłosienie

 • zapalenie mieszków włosowych

Metoda IPL ma uniwersalne zastosowanie — redukuje zmarszczki, rumień i trądzik, zamyka popękane naczynka, rozjaśnia przebarwienia oraz usuwa zbędne owłosienie. IPL to skrót od Intensive Pulse Light, czyli Intensywne Światło Impulsowe. Źródłem światła jest silna lampa ksenonowa i zespół kondensatorów. IPL to perfekcyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, które w regularny sposób bywa kłopotliwe i czasochłonne. Każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze.

 

EXILITE IPL emituje światło, które jest absorbowane przez melaninę — barwnik nadający barwę włosom oraz skórze. Pochłanianie światła IPL przez melanocyty wiąże się z przekazaniem dużej ilości energii, która docierając przez cały trzon włosa do cebulki, skutecznie ją niszczy, wraz z mieszkiem włosowym. Aby fotodepilacja była zabiegiem efektywnym, włos poddawany działaniu energii świetlnej musi znajdować się w fazie wzrostu (anagen).

 

W pojedynczym zabiegu zniszczeniu najczęściej ulega ok. 50% mieszków włosowych i włosów. Całkowity efekt usunięcia od 80% do 100% osiąga się po 4-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie włosy odrosną, będą zdecydowanie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze. Zaleca się, aby wykonać wtedy tzw. zabieg przypominający.

 

BTL EXILITE IPL wyróżnia system bezkonkurencyjnego miejscowego chłodzenia do -10 C°. Głowica wyposażona  w technologię chłodzenia jest gwarancją komfortu  podczas zabiegu, przy zachowaniu maksymalnej efektywności i bezpieczeństwa Klienta.

 

 

TECHNOLOGIA POSTLIGHT ™

 

Terapie IPL zwykle wiążą się z przejściowym zaczerwienieniem leczonego obszaru. EXILITE oferuje doskonałą terapię regenerującą, przy użyciu podstawowego efektu nietermicznego technologii światła modulowanego LED. Ta potwierdzona naukowo metoda istotnie redukuje efekt zaczerwienienia i przyśpiesza regenerację skóry.

 

Dodatkowy atutem światła LED jest stymulacja kolagenu w tkance skórnej co daje nam możliwość przeprowadzenia dodatkowej niezależnej terapii odmładzającej.

 

 

PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

 

Zastosowany szafirowy kryształ oraz system impulsów prostokątnych zapewnia równomierną dystrybucję energii w obszarze zabiegowym. jednolity rozkład energii ma decydujące znaczenie dla wyników terapii.

 

 

BTL EXILITE IPL jest urządzeniem medycznym. Posiada certyfikat FDA (certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. żywności i leków). Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzają skuteczność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

 

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

 

W przypadku zakwalifikowania do zabiegu nie należy wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem — dopuszczalny jest proces golenia. W przypadku skóry opalonej zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu opalenizny. Podczas wizyty kosmetolog ocenia fototyp skóry oraz kolor i grubość włosa, na podstawie czego zostają dobrane indywidualne parametry.

 

Opis zabiegu

Czas trwania

15-45 minut

Ilość zabiegów

4-6

znieczulenie

NIE

makijaż

TAK / NIE

częstotliwość

5-6 tyg

v       Jak należy przygotować się do zabiegu?

Należy ogolić miejsce zabiegowe jednorazową maszynką, najlepiej w dzień planowanego zabiegu.

Efekty zabiegu
przed zabiegiem
po 2 zabiegach

TWARZ / CIAŁO 

 

Czy wiesz, że... w naszym gabinecie możesz skorzystać z zabiegu do 1000 zł, i zapłacić dopiero za 30 dni?

... a każdy zabieg od kwoty 450 zł może być sfinansowany w systemie ratalnym?

 

Szczegóły znajdziesz tutaj.

 

 

v       Dlaczego ważne jest zachowanie 5-6 tygodniowego odstępu między kolejnymi zabiegami depilacji?

Zabiegi należy powtarzać w odstępach co 5-6 tygodni, ponieważ urządzenie IPL działa na włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Szacuje się, że faza anagenu trwa ok. 5-6 tygodni na ciele i około 2-6 lat na głowie.

 

Kolejną fazą jest katagen, nazywany fazą przejściową. Dojrzały włos uwalniany jest z brodawki i przesuwając się ku górze jest gotowy do wypadnięcia.

 

Ostatnią fazą jest telogen, czyli tzw. faza spoczynku. Włos wypychany jest ku górze, po czym wypada. Po telogenie następuje ponownie anagen i cały cykl rozpoczyna się na nowo. Dwie ostatnie fazy wzrostowe włosa są niewrażliwe na działanie światła, ponieważ nie zaabsorbują odpowiedniej dawki światła. Należy pamiętać o zalecanych odstępach czasowych, ponieważ nadmierne wydłużanie przerw między zabiegami może znacznie opóźnić ostateczny efekt trwałej redukcji owłosienia.

 

v       Czy zabieg depilacji IPL można wykonać w miejscu, w którym jest tatuaż?

Nie, ponieważ barwnik zawarty w tatuażu zbyt mocno absorbuje światło. Może to skutkować poparzeniem ciała. Oprócz wysokiego prawdopodobieństwa niekorzystnej reakcji skóry, istnieje także ryzyko odbarwienia samego tatuażu.

Cennik

broda

      99 zł

górna warga

      99 zł

twarz

      99 zł

kark

    149 zł

tors

    169 zł

plecy (całość)

    319 zł

plecy (górna lub dolna okolica)

    169 zł

pachy (obie)

    149 zł

przedramiona (oba)

    169 zł

brzuch

    149 zł

bikini (płytkie)

    149 zł

bikini (głębokie)

    199 zł

okolice intymne mężczyzn 

    299 zł

łydki (obie)

    199 zł

łydki (obie) + kolana (oba)

    299 zł

uda (oba) + łydki (obie) + kolana (oba)

    449 zł

pośladki

    199 zł

kolana (oba)

    149 zł

uda (oba)

    199 zł

* zabiegi depilacji IPL można łączyć w pakiety po 4-6 zabiegów. Szczegółowy opis pakietów promocyjnych znajdziesz w zakładce                                                                                                                  Promocje / Pakiety

Wróć do kroku 2

Copyright 2020 FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna 
All Rights ReservedSocial media:
 1. pl

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

KUP

VOUCHER