al. Marcina Kromera 25 C

51-169 Wrocław

tel. 697 181 613

tel. 733 190 120

      

gabinetfemininity@gmail.com

Fotoodmładzanie - BTL Exilite IPL

TOP 6 Naszych zabiegów

Termolifting - BTL Exilis Elite

Trwała depilacja laserowa - BTL Exilite IPL

Fala akustyczna - BTL X - Wave 

STOP wypadaniu włosów -  DR CYJ Hair Filler

Drenaż limfatyczny - BTL 6000 LYMPHASTIM

Social media:

Copyright 2022 FEMININITY Terapie Medyczne

All Rights Reserved

KONTAKT

v       Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu ?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Mogą być widoczne ślady wkłuć pojawiające się po zastosowaniu techniki depozytowej.  Zmiany te znikają jednak w ciągu około 2 dni od momentu wykonania mezoterapii igłowej. Zabieg jest bezpieczny. Skóra zwykle goi  się ok. 1 dzień, ale już po kilku godzinach ustępuje zaczerwienienie.

BTL Exilite IPL 

CEL ZABIEGU

działanie:

 • przeciwzapalne
 • bakteriostatyczne
 • gojące
 • łagodzące

oczyszczenie skóry

zmniejszenie rozszerzonych porów

Po zabiegu

v       Jakie są zalecenia po zabiegu ?

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się, aby nie wystawiać skóry na promieniowanie słoneczne, nie korzystać z solarium, sauny oraz unikać kąpieli w chlorowanej wodzie (do 48 godz). Konieczne jest stosowanie na dzień kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze co najmniej  SPF. Również nie powinno się zapominać o odpowiedniej pielęgnacji domowej.

v       Czy cała seria zabiegów zamykania naczyń pozwoli na zlikwidowanie problemu na zawsze?

Po wykonaniu całej serii zabiegów BTL EXILITE IPL widoczna jest znaczna poprawa, czyli zmniejszenie rumienia, redukcja ilości widocznych naczyń  lub też całkowite ich usunięcie. Jeśli jednak skóra ma tendencję do rozszerzonych naczyń krwionośnych, problem może powracać. W celu utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających w odstępach czasowych ustalonych z kosmetologiem. Nie należy zapominać o regularnym stosowaniu ochrony przeciwsłonecznej oraz odpowiedniej pielęgnacji  domowej.

v       Jak często należy wykonywać zabieg?

Częstotliwość i ilość zabiegów jest oceniana indywidualnie przez kosmetologa, w zależności od problemu i oczekiwań pacjenta. Zabieg może być wykonywany w serii (najczęściej co 2-3 tygodnie) lub jednorazowo, jak w przypadku fotoodmładzania.

v       Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu ?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona.  Jest to zależne od rodzaju wykonanego zabiegu. Jeśli pojawi się reakcja, to dość szybko ustępuje.

FAQ

Przeciwwskazania

 

 • wirusowe, bakteryjne lub grzybicze choroby skóry

 • choroby nowotworowe

 • ciąża i karmienie piersią

 • choroby autoimmunologiczne

 • otwarte rany, przerwana ciągłość skóry w miejscu zabiegowym

 • opalenizna - powstała na skutek słońca, solarium, samoopalacza – na 4 tygodnie przed planowaniem zabiegu

 • stosowanie antybiotykoterapii - na 14 dni przed planowanym zabiegiem

 • przyjmowanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp) – na 7 dni przed zabiegiem

 • epilepsja

 • nadciśnienie (nieleczone lub nieunormowane)

 • zabiegi złuszczające w miejscu zabiegowym

 • metalowe implanty w miejscu poddawanym zabiegowi

 • rozrusznik serca

Wskazania

 

 • utrata jędrności i elastyczności skóry

 • przebarwienia

 • trądzik

 • zmiany naczyniowe/rozszerzone naczynia

 • rumień

 • wrażliwa skóra

 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

Exilite® BTL posiada wiele zastosowań w zależności od rodzaju użytych filtrów:

 

 • Leczenie zmian naczyniowych -  Zabieg polega na emitowaniu energii świetlnej, która jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi. Następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynia, a następnie jego samoistnie usunięcie z organizmu. Technologia IPL pozwala na terapię naczyń położonych zarówno powierzchniowo, jak i umiejscowionych głębiej.

  Zabieg skutecznie zamyka rozszerzone naczynia, stanowi profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia.

 

 • Leczenie zmian pigmentacyjnych - Technologia IPL w efektywny sposób redukuje przebarwienia, ostudę, piegi, plamy posłoneczne i pozapalne. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu dochodzi do ściemnienia zmiany, a następnie stopniowego złuszczenia, co ostatecznie prowadzi do jej redukcji lub zaniku.

 

 • Fotoodmładzanie –  Zabieg  poprawiający kondycję skóry, odmładzający i rewitalizujący. Skóra  zostaje rozjaśniona i wygładzona, poprawia się elastyczność , a rozszerzone pory ulegają spłyceniu . Zabieg polega na naświetlaniu krótkimi impulsami światła okolicy zabiegowej,  które ją rozgrzewa. Tak przygotowana skóra jest pobudzona do tworzenia nowych włókien kolagenowych, odzyskuje sprężystość i jędrność.

  Fotoodmładzanie można stosować nie tylko na twarz, ale również na dekolt, ramiona i dłonie.  Zaletą  Fotoodmładzania jest jego bezinwazyjność, dzięki czemu po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. 

 

 • Trwała depilacja - usuwanie zbędnego owłosienia.

 

 • Leczenie trądziku - Technologia IPL stosowana przy leczeniu trądziku opiera się na działaniu antyseptycznym, seboregulującym oraz bakteriobójczym. Dochodzi do redukcji bakterii skórnych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku, co przeciwdziała tworzeniu się przyszłych ognisk zapalnych.

 

 

ZASADA DZIAŁANIA

 

Lampa ksenonowa , umieszczona w głowicy aplikatora, emituje szerokie spektrum impulsów świetlnych na skórę, gdzie są one przetwarzane na ciepło, zależnie od wybranego filtra oraz tkanki docelowej, powyższy efekt jest znany jako selektywna termoliza.

 

W następnej kolejności, zależnie od wartości parametrów wybranego rodzaju terapii, występują zmiany w podpowierzchniowej strukturze skóry , mające na celu doprowadzenie do oczekiwanego efektu. Innymi słowy podgrzanie do parametrów destrukcyjnych np. zawartości mieszka włosowego lub naczynia krwionośnego bez uszkodzenia sąsiadujących tkanek. W tym samym czasie skóra jest schładzana, co zapobiega przegrzaniu struktur powierzchniowych. BTL EXILITE IPL wyróżnia system bezkonkurencyjnego miejscowego chłodzenia do -10 C°. Głowica wyposażona  w technologię chłodzenia jest gwarancją komfortu  podczas zabiegu, przy zachowaniu maksymalnej efektywności i bezpieczeństwa Klienta.

 

 

TECHNOLOGIA POSTLIGHT ™

 

Terapie IPL zwykle wiążą się z przejściowym zaczerwienienie leczonego obszaru. EXILITE oferuje doskonałą terapię regenerującą, przy użyciu podstawowego efektu nietermicznego technologii światła modulowanego LED. Ta potwierdzona naukowo metoda istotnie redukuje efekt zaczerwienienia i przyśpiesza regenerację skóry.

 

Dodatkowy atutem światła LED jest stymulacja kolagenu w tkance skórnej co daje nam możliwość przeprowadzenia dodatkowej niezależnej terapii odmładzającej.

 

 

PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

 

Zastosowany szafirowy kryształ oraz system impulsów prostokątnych zapewnia równomierną dystrybucję energii w obszarze zabiegowym. jednolity rozkład energii ma decydujące znaczenie dla wyników terapii.

 

 

BTL EXILITE IPL jest urządzeniem medycznym. Posiada certyfikat FDA (certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. żywności i leków). Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzają skuteczność oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

 

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

 

Skóra nie powinna być opalona, na miesiąc przed jego wykonaniem należy unikać mikrodermabrazji, głębokich peelingów, jak również preparatów z pochodnymi witaminy A, m.in. z retinolem oraz izotretynoiną. Niewskazane jest ponadto stosowanie kosmetyków mających w składzie kwasy oraz witaminę C. Na tydzień przed planowanym zabiegiem pacjent powinien odstawić herbatki i preparaty z nagietkiem oraz dziurawcem.

 

 

WSKAZANIA PO ZABIEGU

 

Wskazane jest zabezpieczenie skóry przed promieniami UV (pomogą w tym kosmetyki z filtrem SPF 50). Należy pamiętać też o tym, aby przez tydzień unikać spożywania alkoholu, korzystania z sauny, gorących kąpieli, intensywnego wysiłku fizycznego i podobnych czynności, które prowokują przegrzanie oraz przekrwienie skóry.

 

Opis zabiegu

Czas trwania

30-45 minut

Ilość zabiegów

1-6

znieczulenie

NIE

makijaż

TAK / NIE

częstotliwość

2-3 tyg

v       Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg BTL EXILITE IPL nie jest bolesny, jednak odczucia mogą różnić się w zależności od osobniczej wrażliwości Klienta.  Głowica wyposażona w technologię chłodzenia  do -10 s jest gwarancją komfortu  podczas zabiegu, przy zachowaniu maksymalnej efektywności i bezpieczeństwa Klienta.

Efekty zabiegu
przed zabiegiem
po 3 tygodniach od zabiegu

TWARZ / SZYJA / DEKOLT 

 

Czy wiesz, że... w naszym gabinecie możesz skorzystać z zabiegu do 1000 zł, i zapłacić dopiero za 30 dni?

... a każdy zabieg od kwoty 450 zł może być sfinansowany w systemie ratalnym?

 

Szczegóły znajdziesz tutaj.

 

 

Cennik

dekolt

od 149 zł

do 249 zł

twarz + szyja + dekolt

     350 zł

twarz + szyja

     300 zł

grzbiet dłoni

     149 zł

Wróć do kroku 2

Copyright 2020 FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna 
All Rights ReservedSocial media:
 1. pl

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

KUP

VOUCHER