al. Marcina Kromera 25 C

51-169 Wrocław

tel. 697 181 613

tel. 733 190 120

      

gabinetfemininity@gmail.com

Fotoodmładzanie - BTL Exilite IPL

TOP 6 Naszych zabiegów

Termolifting - BTL Exilis Elite

Trwała depilacja laserowa - BTL Exilite IPL

Fala akustyczna - BTL X - Wave 

STOP wypadaniu włosów -  DR CYJ Hair Filler

Drenaż limfatyczny - BTL 6000 LYMPHASTIM

Social media:

Copyright 2022 FEMININITY Terapie Medyczne

All Rights Reserved

KONTAKT

Czy problem nadmiernego wypadania włosów nie jest Ci obcy? Twoje włosy są przerzedzone i pozbawione blasku? A może chcesz po prostu przyspieszyć ich wzrost i je wzmocnić? Czy efekt grubych, gęstych i mocnych włosów jest Twoim celem? Chętnie pomożemy w jego osiągnięciu!

 

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg przeznaczony dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, pogrubić je i zagęścić, a także przyspieszyć ich odrost. Rewelacyjnie sprawdza się nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Prace na tym preparatem trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler opiera się nie tylko na jego unikalnym składzie, ale również opatentowanej technologii Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”. To jest absolutny przełom w sposobie dostarczania substancji aktywnych! Już minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze. W tym czasie powoduje powolne uwalnianie się i penetrację składników aktywnych, co przedstawione jest na poniższej grafice.

 

 

 

 

W większości przypadków efekt zahamowania wypadania włosów widoczny jest już po pierwszym zabiegu! Zadaniem kolejnych zabiegów jest stymulowanie do odrastania nowych, zagęszczonych i pogrubionych włosów. Ponadto zabieg poprawia krążenie, tym samym odżywiając i rewitalizując mieszki włosowe. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, jednak w celu utrzymania efektów zabiegu zaleca się po roku powtórzyć terapię.

 

Peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie!

 

Pojedynczy zabieg z wykorzystaniem produktu DR.CYJ Hair Filler jest bardzo szybki i trwa do 45 minut razem z konsultacją. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego Gabinetu

 

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

 

Wysoką skuteczność terapii peptydowej DR.CYJ Hair Filler docenili lekarze medycyny estetycznej, przyznając zabiegowi prestiżowe wyróżnienie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych - "Perłę Dermatologii Estetycznej" w kategorii "Zdrowe włosy".

 

 

 Poznaj peptydową terapię włosa

07 maja 2020
Copyright 2020 FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna 
All Rights ReservedSocial media:
  1. pl

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

KUP

VOUCHER