al. Marcina Kromera 25 C

51-169 Wrocław

tel. 697 181 613

tel. 733 190 120

      535 236 861

gabinetfemininity@gmail.com

Fotoodmładzanie - BTL Exilite IPL

TOP 6 Naszych zabiegów

Termolifting - BTL Exilis Elite

Trwała depilacja laserowa - BTL Exilite IPL

Fala akustyczna - BTL X - Wave 

STOP wypadaniu włosów -  DR CYJ Hair Filler

Drenaż limfatyczny - BTL 6000 LYMPHASTIM

Social media:

Copyright 2020 FEMININITY Terapie Medyczne

 

All Rights Reserved

KONTAKT

Na pewno większość z Was słyszała o manicure japońskim i zachwytach nad efektami zabiegu. Czy jednak są one słuszne? Czy rzeczywiście wzmacnia płytkę paznokcia? Czy po zabiegu paznokcie pięknie się błyszczą, a może to tylko chwilowy efekt? W dzisiejszym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości!

 

Początki stosowania manicure japońskiego sięgają setek lat i aż do dziś ceniony jest za skuteczny sposób wzmocnienia naturalnych paznokci. Dedykowany szczególnie dla osób borykających się z problemem łamliwości, kruchości oraz rozdwajających końcówek paznokci. Bardzo lubiany również przez osoby, które po prostu chcą zadbać o kondycję i estetyczny wygląd paznokci lub z powodu miejsca pracy – manicure kolorowy jest niedozwolony. A jest to możliwe za sprawą naturalnych składników:

 

  • keratyny - będącej podstawowym budulcem paznokcia

  • pyłku pszczelego – określanego jako źródło cystyny, która likwiduje problem łamliwych i kruchych paznokci

  • witaminy A, H, E oraz B5 – wspomagających prawidłowy wzrost

  • krzemionki z Morza Japońskiego – która odżywia płytkę paznokcia, a ponadto ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki

 

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Płytka paznokciowa jest wyraźnie wygładzona, a ewentualne bruzdy i uszkodzenia zredukowane. Zabieg ma działanie silnie regenerujące. Paznokcie pięknie błyszczą się, a uzyskany efekt często nazywany jest efektem różowej perły.

 

Dobroczynne składniki naturalne, minerały i witaminy głęboko wnikają w strukturę płytki, dzięki czemu paznokcie rosną mocne i zdrowe. Na pożądany efekt składa się dokładne wykonanie przez specjalistkę oraz systematyczność. Powinno się go wykonywać w serii 3-6 zabiegów w odstępie co 2 tygodnie.

 

Przybliżymy Wam jak w paru prostych krokach wygląda zabieg:

 

1. Po odsunięciu skórek, skróceniu i nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom dokładnie oczyszcza się płytkę paznokciową. Jest to istotny krok ze względu na zwiększenie zdolności chłonności przez paznokieć składników, które zostaną wprowadzone w dalszych etapach.

2. Na przygotowane paznokcie nakłada się i wmasowuje w płytkę pastę. To jej zawdzięcza się unikalny skład i niezwykle skuteczne działanie odżywcze.

3. W celu utrwalenia w płytce paznokcia wcześniej nałożonej pasty wmasowuje się w nią specjalny puder. Zapewni on piękny połysk i spotęguje odżywcze działanie pasty.

4. Efektem są lśniące paznokcie, które wyglądają jak pomalowane odżywką. Natomiast pod kątem dobroczynnego działania jest to zdecydowanie więcej. Uzyskany efekt utrzymuje się ok. 2 tygodni i po tym czasie zaleca się powtórzyć zabieg.

Sposób na zdrowe paznokcie – manicure japoński!

19 marca 2020
Copyright 2020 FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna 
All Rights ReservedSocial media:
  1. pl

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

KUP

VOUCHER